Oniko–Expert Sp. z o.o.


  • Oniko-Expert Sp. z o.o.
  • Oniko-Expert Sp. z o.o.
Powstaliśmy z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Nie ma rzeczy niemożliwych

Firma Oniko-Expert Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo consultingowe, które w ramach swoich usług zajmuje się doradztwem w zakresie prawa i finansów. Wieloletnie doświadczenie na rynku zdobyte przez naszych pracowników i współpracowników pozwoliło nam stworzyć firmę przyjazną każdemu Klientowi, firmę, którą wyróżnia precyzja, dokładność oraz dbałość o relację z Klientem.

Adwokat Maksymilian Paśko

Maksymilian Paśko ukończył w 2000r. studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 2002-2005 odbył aplikacje sądową, zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. Obecnie wykonuje zawód adwokata. Praktyczne wykonywanie zawodu łączy z pracą naukowo-dydaktyczną będąc zatrudnionym od 2001r. na stanowisku asystenta a obecnie wykładowcy w Katedrze Zarządzania Turystyką i Rekreacją Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od 2008r. współpracuje jako konsultant prawny m.in. z Pomorskim Oddziałem Polskiej Izby Turystyki a także z Polskim Związkiem Żeglarskim. Jest autorem i współautorem ponad dwudziestu artykułów naukowych oraz monografii z zakresu prawa cywilnego, przewozowego, turystycznego, sportowego oraz ochrony danych osobowych. Swoje zainteresowania naukowe oraz zdobyte doświadczenie wykorzystał m.in. współtworząc w 2007r. związek sportowy - Polska Federacja Nordic Walking a także European New Walking Organization, w których do chwili obecnej jest przewodniczącym komisji rewizyjnej, a w latach 2010 – 2012 pełnił funkcję Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Krzysztof Sikora

W 2003 roku ukończyłem wydział Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Od 2002 roku niezmiennie pracuję w sektorze w bankowości. Przez blisko 10 lat pracowałem w strukturach Banku Handlowego w Warszawie zaczynając od stanowiska doradcy, by zdobywając szerokie doświadczenie w aspekcie finansów awansować na menagera. Byłem odpowiedzialny min. za budowanie struktur sprzedażowych Wykonując zadania na stanowiskach kierowniczych nigdy nie zaprzestałem pracy z bezpośrednim kontaktem z klientem. To Państwa zadowolenie i satysfakcja dają mi napęd do dalszej pracy. Stale rosnące grono klientów z polecenia jest dowodem mojego zaangażowania i skuteczności. Moja specjalność to : kredyty hipoteczne; kredyty firmowe; kredyty gotówkowe.

Łukasz Onichimowski

Manager z urodzenia i zamiłowania. Wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży bezpośredniej produktów bankowych i zarządzaniu zespołem w Międzynarodowym Banku. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji. 7 letnie doświadczenie w bankowości przyczyniło się do otworzenia własnej Firmy Consultingowej. Specjalizuje się w skutecznym załatwieniu kredytowania zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firmy.